Nowości

[2011-04-18] BIAŁY JELEŃ z korą dębu - intymna pielęgnacja wrażliwej kobiecości

      Wyciąg z kory dębu jest bez wątpienia znanym od wielu lat antidotum na wiele problemów związanych z podrażnieniami śluzówki i intymnych miejsc kobiety. Swoją dobroczynną cechę kora dębu zawdzięcza garbnikom o silnych właściwościach bakteriobójczych, które koagulując białka wytwarzają na powierzchni skóry swoistą powłokę ochronną, łagodząc stany zapalne oraz przyspieszając gojenie się mikro-urazów.

     Wyciąg z kory dębu to kolejny z naturalnych ekstraktów roślinnych, wybrany do opracowania nowego żelu do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ. Nowy produkt obok istniejących już żeli z aloesem i bławatkiem pozwoli osobom o wrażliwej skórze i skłonnościach do alergii na komfort codziennej pielęgnacji okolic intymnych bez podrażnień i kłopotów z reakcjami uczuleniowymi.

     Żel do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ z korą dębu zawiera także łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami.
Żel zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe. Wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory i przywraca fizjologiczne pH.

Produkt nie zawiera alergenów i parabenów, dzięki czemu nie powoduje podrażnień wrażliwych miejsc kobiety.
Produkty dostępne w cenie ok. 7,90 zł.
 


 
 
 
"Pollena" Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
   Historia marki Jak to jest zrobione Nowości Produkty Lista sklepów Strefa klienta Kontakt Esklep
projekt i realizacja: ZOOM - iPolska.info