Nowości

[2011-04-04] Oczyszczanie wrażliwej skóry twarzy

Niezwykle istotnym czynnikiem w pielęgnacji skóry twarzy jest jej oczyszczanie, wiele preparatów, szczególnie dla cery tłustej i skłonnej do trądziku nie uwzględnia potrzeb bardzo wrażliwej skóry.
Proponujemy Państwu dwa nowe produkty do oczyszczania twarzy bez podrażnień.
    Pierwszy to hipoalergiczny żel do mycia twarzy BIAŁY JELEŃ PREMIUM z oczarem wirginijskim do cery tłustej i trądzikowej, o przyjemnym, delikatnych zapachu, efektywnie oczyszcza skórę oraz ujścia gruczołów łojowych z naturalnych zanieczyszczeń oraz pozostałości makijażu. Stosowanie żelu daje wyraźne uczucie odświeżenia oraz nawilżenia, bez nadmiernego wysuszania naskórka. Pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. Regularne stosowanie żelu (w okresie 3 tygodni), dzięki zawartości kompleksu ac.net , zapobiega rozwojowi patogennych drobnoustrojów, obkurcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejszając łojotok oraz skłonność do tworzenia się zaskórniaków i powstawania wykwitów oraz zapobiega rogowaceniu naskórka. Łagodne działanie preparatu nie zaburza naturalnej bariery lipidowej skóry.
    Do cery normalnej i mieszanej przeznaczony jest hipoalergiczny żel do mycia twarzy BIAŁY JELEŃ PREMIUM z aloesem i ogórkiem. Produkt o przyjemnym i świeżym zapachu doskonale oczyszcza naskórek, daje wyraźne uczucie nawilżenia i odświeżenia. Zawarty w produkcie kompleks Ecodermine sprzyja wzrostowi flory fizjologicznej, która współzawodniczy z tworzeniem i utrzymywaniem się na skórze szkodliwych drobnoustrojów, dzięki czemu długotrwałe stosowanie żelu nie stanowi zagrożenia dla naturalnej bariery lipidowej naskórka, powodując długotrwały efekt gładkości bez nadmiernego wysuszenia.


 
 
 
"Pollena" Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
   Historia marki Jak to jest zrobione Nowości Produkty Lista sklepów Strefa klienta Kontakt Esklep
projekt i realizacja: ZOOM - iPolska.info