Nowości

[2010-09-06] Łagodność nowych żeli pod prysznic

Nowoczesne kosmetyki i środki higieny osobistej muszą spełniać coraz większe wymagania w zakresie ochrony i pielęgnacji naszej skóry. Oczekiwania klientów rosną wraz z postępem cywilizacyjnym . Świadomość zmieniających się potrzeb, rozwój medycyny i pogłębiająca się wiedza na temat organizmu człowieka determinuje kierunek rozwoju kosmetyków i środków czystości.
Niestety dobrodziejstwa współczesności niosą za sobą także zagrożenia. Czynniki zewnętrzne poza genetycznymi są jedną z najważniejszych przyczyn występowania alergii u osób charakteryzujących się wysoką nadwrażliwością skóry. Do takich czynników należą:
- promieniowanie UV,
- wysoka temperatura otoczenia,
- klimatyzacja,
- używki (alkohol, dym papierosowy),
- stres,
- nadmierna chemizacja środków czystości i kosmetyków.
Reakcja wrażliwej skóry na działanie czynników uczulających objawia się między innymi w postaci:
- wysuszania,
- zaczerwienienia,
- uczucia napięcia i świądu,
- powstawania zmian zapalnych.
Niezwykle ważny w pielęgnacji najważniejszej ludzkiej tkanki, naszej skóry jest odpowiedni dobór produktów bezpośrednio na nie oddziałujących. Prawidłowe nawilżanie i unikanie czynników drażniących staje się warunkiem podstawowym.
Specjalnie z myślą o osobach , których dotykają problemy skóry opracowana została nowoczesna linia żeli pod prysznic BIAŁY JELEŃ i BIAŁY JELEŃ PREMIUM. Produkty z tej serii zapewniają utrzymanie ochronnego płaszcza wodno-lipidowego powierzchni skóry sprawiając, iż staje się miękka, gładka i dobrze nawilżona. Codzienne stosowanie produktów z tej serii zapewnia nie tylko komfort i, ale również bezpieczeństwo.

Proponujemy Państwu nowe żele pod prysznic z serii BIAŁY JELEŃ:

- z nagietkiem;

- oligominerałami;

- z prowitaminą B5 dla mężczyzn.
 


 
 
 
"Pollena" Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
   Historia marki Jak to jest zrobione Nowości Produkty Lista sklepów Strefa klienta Kontakt Esklep
projekt i realizacja: ZOOM - iPolska.info